A 38. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor programja

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

Hétfő (szeptember 2.)

14:00 – Találkozás a nyitrai vonatállomás előtt
15:00 – Regisztráció, elszállásolás
16:30 – Megnyitó
16:45 – Ismerkedés a TANDEM-mel
17:15 – A táborozók csapatokra osztása
18:30 – Kipakolás, felkészülés az estére
19:00 – Vacsora a tűz körül
22:00 – Buli hajnalig – DJ Peterrel

 

Kedd (szeptember 3.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
09:00 – Előadás, vendégünk Bárczi Zsófia, a KeTK dékánasszonya
09:30 – Előadás: Hogyan éljünk hulladék nélkül? Vendégünk Kulmon Angelika
10:00 – Egyetemi városok szerinti foglalkozás
11:00 – Külföldön tanulás lehetőségei (SzakGyak, SZMÖT)
11:30 – Ebéd
13:00 – Előadás: Rákóczi Szövetség
13:30 – Zászló festés
14:30 – Bemutatkozás gyakorlása
15:30 – Csapatok bemutatkozása
16:00 – Borkóstoló Jávorka Bencével
18:00 – Vacsora
19:00 – Színház: Szóvirágok, vendégeink: Dékány Niki, Melecsky Kristóf, Romada János, Tóth Gábor, Miklós László
21:00 – Night Ride zenekar
22:00 – Buli hajnalig DJ Peterrel

 

Szerda (szeptember 4.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
9:00 – Előadás: Az irodalom visszavág, vendégünk Mucha Dorka
10:30 – Mese délelőtt Tóth Ákossal
11:30 – Bögrefestés, választható foglalkozások
12:30 – Ebéd
13:30 – Egyetemi városok szerinti foglalkozás
14:30 – Csapatjátékok
19:00 – Vacsora
20:00 – Táncház
21:00 – Buli hajnalig DJ Peterrel

 

Csütörtök (szeptember 5.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
9:00 – Előadás: Diákhálózat
9:30 –  Csapatjáték
12:00 – Ebéd
13:00 – Előadás: Eszterházy akadémia
13:30 – Batikolás, választható foglalkozások
15:00 – Előadás, vendégünk Szarka Ádám
17:00 – Ahogy esik úgy puffan
18:30 – Vacsora
20:00 – Slam Poetry – Pion István, Bárány Bence, Laboda Róbert
21:30 – Estendøn zenekar
22:30 – Buli hajnalig DJ Peterrel

 

Péntek (szeptember 6.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
9:00 – Előadás – FTDK, Erazmus
9:30 – Úti beszámoló: VándorLáss, vendégünk Kovács Zoltán
10:30 – Választható foglalkozások
11:30 – Ebéd
13:00 – Túra a várhoz, csapatjátékok
18:30 – Vacsora
19:30 – AVATÁS
21:30 – Kopjafa állítás
23:00 – ZSEB zenekar és hajnalig tartó buli

 

Szombat (szeptember 7.)

7:00 – Ébresztő
8:00 – Reggeli
10:00 – Indulás haza