A 37. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor programja

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

Kedd (augusztus 28.)

14:00 – Találkozás a nyitrai vonatállomás előtt
15:00 – Regisztráció, elszállásolás
16:30 – Megnyitó
16:45 – Ismerkedés a TANDEM-mel
18:15 – A táborozók csapatokra osztása
19:30 – Egyetemi városok szerinti foglalkozás
20:00 – Vacsora a tűz körül
22:00 – Szervezők bemutatkozása
23:00 – Buli hajnalig – DJ Véderrel

Szerda (augusztus 29.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
9:00 – Vendégünk Bárczi Zsófia – KeTK dékánasszonya
9:30 – Előadás: Kaszmán-Saróka Liliána– Időgazdálkodás vagy inkább produktivitás?
10:15 – Egyetemi városok szerinti foglalkozás
11:00 – Külföldön tanulás lehetőségei
11:30 – Ebéd
13:00 – Zászló festés
14:00 – Bemutatkozás gyakorlása
15:30 – Csapatok bemutatkozása
16:00 -.Borkóstoló – Jávorka Bencével
18:00 – Vacsora
19:00 – Színház: Jakubecz László- Azonos esőben való létezés
21:00 – Estendøn zenekar
22:00 – Buli hajnalig DJ Peterrel

Csütörtök (augusztus 30.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
9:00 – A Nomád Sörfőzde előadása
11:30 – Egyetemi városok szerinti foglalkozás
11:30 – Választható foglalkozások
12:30 – Ebéd
14:00 – Előadás- Az irodalom visszavág – Varró Dani , Gyenge Veroni 
15:20 – Csapatjáték – MÉTA
18:30 – Vacsora
20:00 – Táncház a Gereben zenekarral
21:00 – Buli hajnalig DJ Peterrel

Péntek (augusztus 31.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
9:00 – Bemutatkozik a Diákálózat
9:30 –  Csapatjáték
12:00 – Ebéd
13:00 – Választható foglalkozások
14:00 – Előadás- Nagy Bence – Szlovákia első űrrakétájáról
15:30- Előadás- Eszterházy Akadémia
17:00 – Ahogy esik úgy puffan Olasz Istvánnal
19:00 – Vacsora
20:00 – Slam Poetry- Gyenge Veroni, Mészáros Péter, Színész Bob, Bárány Bence
21:30 – Ricsárdgír zenekar
22:30 – Buli hajnalig DJ Peterrel

Szombat (szeptember 1.)

7:00 – Ébresztő
7:30 – Reggeli torna
8:00 – Reggeli
9:00 – Előadás – Tudományos diákélet az egyetemen
9:30 – Választható foglalkozások
11:30 – Ebéd
13:00 – Csapatjáték- Túra a várhoz
18:30 – Vacsora
19:30 – AVATÁS
21:30 – Kopjafa állítás
23:00- ZSEB zenekar és hajnalig tartó buli

Vasárnap (szeptember 2.)

7:00 – Ébresztő
8:00 – Reggeli
10:00 – Indulás haza