2017

Az augusztus 25-ei, pénteki program:

14.00 Találkozás a nyitrai vonatállomás előtt és indulás Gímesre

15.00 Regisztráció, elszállásolás

16.30 A 36. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor megnyitója

16.45 Ismerkedés a TANDEM-mel

17:15 A táborozók csapatokra osztása

17.30 Egyetemi városok szerinti foglalkozás

18.30 Választható foglalkozások

19.00 Vacsora a tábortűz körül

20.00 Szeleczki MónikaPajzán meseest

21.00 Tűzfújás, Szervezők bemutatkozása

22.00 Buli hajnalig –  Keszler Gergely – DJ

 

 Az augusztus 26-ai, szombati program:

7.00  Ébresztő

7.30  Reggeli torna

8.00  Reggeli

9.00  Előadás: Szekeres László – A Nyitrai KFE Közép-európai Tanulmányok Karának dékánhelyettese

9.30  Bemutatkozik a Diákhálózat

10.00 Egyetemi városok szerinti foglalkozás

11.00 Előadás: Tudományos diákélet az egyetemen

Felvidéki Tudományos Diákköri Konferencia, SzakGyak

12.00 Ebéd

13.00 Előadás: Jánk István  – Nyelvi diszkrimináció

14.00 Választható foglalkozások

14.30 Zászlófestés

16.00 Csapatok bemutatkozása

18.00 Vacsora

19.00 Színház: Bandor Éva, Olasz István – SZER+ELEM+EZ?

21.00 Táncház a Gereben zenekarral

23.00 Buli hajnalig – Keszler Gergely – DJ

 Az augusztus 27-ei, vasárnapi program:

7.00  Ébresztő

7.30  Reggeli torna

8.00  Reggeli

9.00 Előadás: Az irodalom visszavág – Laboda Róbert, Szászi Zoltán, Németh Zoltán

10.30 Csapatjáték: MÉTA

12.30 Ebéd

13.30 A Nomád sörfőzde előadása

14.30 Választható foglalkozások

16.00 Előadás: Puzsér Róbert – Gyermekkorunk traumatikus meséi

18.00 Vacsora

19.00 Egyetemi városok szerinti foglalkozás

21.00 Előadás: Corvus Csillagászati Egyesület – Nagy Sándor

22.00 Endorfin zenekar

23.30 Buli hajnalig DJ Peterrel

 Az augusztus 28-ai, hétfői program:

7.00  Ébresztő

7.30  Reggeli torna

8.00  Reggeli

9.00 Kaszmán-Saróka Liliána – Időgazdálkodás vagy produktivitás?

10.00 Csapatjátékok

12.00 Ebéd

13.00 Választható foglalkozások

14:30 Filmvetítés

17.00 Slam Poetry – Csider István Zoltán, Pion István, Basch Péter és a Slam Poetry Felvidék tagjai

18.00 Vacsora

19.00 Estendøn zenekar

22:00 Buli hajnalig DJ Peterrel

 Az augusztus 29-ei, keddi program:

7.00  Ébresztő

7.30  Reggeli torna

8.00  Reggeli

9.00 A Kétnyelvű Dél-Szlovákia mozgalom aktivistáinak előadása a kétnyelvűségről

10.00 Választható foglalkozások

10.30 Előadás: A külföldön való  tanulás lehetőségei

11.30 Ebéd

13.00 Csapatjáték: Túra a várhoz

18.30 Vacsora

19.30 Kopjafaállítás

20.00 Avatás

22.00 ZSEB zenekar

23.30 Buli hajnalig DJ Peterrel

Az augusztus 30-ai, szerdai program:

7.30  Ébresztő

8.00  Reggeli

10.00 Indulás haza