gmt_borito

A 35. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor programja

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

Péntek (augusztus 26.)mncs

14:00 – találkozás a nyitrai vonatállomás előtt
15:00 – regisztráció, elszállásolás
16:00 – megnyitó
utána – ismerkedés (közreműködik a TANDEM)
logo_tandem
17:15 – csapatokra osztás, ismerkedés egyetemi városonként
19:00 – vacsora a tűz körül
20:00 – pajzán mesék Szeleczki Mónikával
utána – játék, zene és beszélgetés a tábortűz körüllaar_1

Szombat (augusztus 27.)

07:00 – ébresztő
07:30 – reggeli torna
08:00 – reggeli
09:00 – vendégünk Bárczi Zsófia, a KETK dékánasszonya
09:30 – bemutatkoznak a Diákhálózat tagszervezetei
10:00 – egyetemi városok és tagszervezetek szerinti ismerkedés
11:00 – bemutatkozik a Felvidéki Tudományos Diákköri Konferencia
11:30 – Ebéd
13:00 – Laár András follow me!előadása
14:30 – csapatjáték: csapatok zászlófestése
– közben foglalkozások (népművészeti, kézműves és kreatív média foglalkozások)
15:30 – 35 évre visszatekintve: ünnepélyes kerekasztal beszélgetés
18:00 – vacsora
19:00 – csapatjáték: csapatok bemutatkozása
20:00 – színházi előadás: Féktelen Komédiások
21:00 – táncház a
              Bicskás zenekarral, Gálik Gáborral és Klaudiával
utána – Retro buli

Vasárnap (augusztus biskas28.)

07:00 – ébresztő
07:30 – reggeli torna
08:00 – reggeli
09:00 – előadás: Külföldön tanulás lehetőségei
09:45 – a Pozsonyi Magyar Intézetet Molnár Imre mutatja be
10:00 – irodalmi percek Tőzsér Árpáddal és Balázs F. Attilával
11:30 – egyetemi városok és tagszervezetek szerinti ismerkedés
12:30 – ebéd
13:00 – foglalkozások (népművészeti, kézműves és kreatív média foglalkozások)
14:00 – csapatjáték
16:30 – filmvetítés: A Lovasíjász
18:30 – beszélgetés Kaszás Gézával, a film rendezőjével
és Francisti follow me!(3)Lászlóval
19:30 – vacsora
20:30 – csillagmustra a Corvus Csillagászati Egyesülettel
21:30 – Acoustic Flames koncert
utána buli DJ Petivel

Hétfő (augusztus 29.)

07:00 – ébresztő
07:30 – reggeli torna
08:00 – reggeli
09:00 – előadás: Időgazdálkodás vagy inkább produktivitás?
10:00 – csapatjátékok
12:00 – ebéd
13:00 – Puzsér Róbert előadásafollow me!(1)
15:00 – egyetemi városok és tagszervezetek szerinti ismerkedés
15:30  – foglalkozások (népművészeti, kézműves és kreatív média foglalkozások)
16:30 – SLAM POETRY est: Melecsky Kristóf, Dékány Niki, Gyenge Veroni, Varga Bianka, György Ádám
18:00 – vacsora
19:00 – impróest
utána – buli DJ Petivel

Kedd (augusztus 30.)

07:00 – ébresztő
07:30 – reggeli torna
08:00 – reggelivaar3
09:00 – Sörfőzés: mítoszok és a valóság – Nomád sörfőzde
10:00 – foglalkozások (népművészeti, kézműves és kreatív média foglalkozások)
11:30 – ebéd
13:00 – túra a gímesi várhoz – csapatjátékok
18:30 – vacsora
19:30 – ünnepélyes életfaállítás
20:00 – AVATÁS
22:00 – buli a ZSEB zenekarral
utána – buli DJ Petivel

Szerda (augusztus 31.)

08:00 – ébresztő
08:30 – reggeli
09:00 – indulás Nyitrára