Szombat (szeptember 5.)

  • 14:00 – találkozás a nyitrai vonatállomás előtt
  • 15:00 – regisztráció, elszállásolás
  • 16:00 – megnyitó
  • utána –  ismerkedés (közreműködik a TANDEM)
  • 18:00 – csapatokra osztás, ismerkedés egyetemi városonként
  • 20:00 – vacsora a tűz körül
  • 21:00 – előadás: Kubiszyn Viktor- Drognapló
  • utána – játék, zene a tábortűz körül

Vasárnap (szeptember 6.)

  • 07:00 – ébresztő
  • 07:30 – reggeli torna
  • 08:00 – reggeli
  • 09:00 – faültetés
    – vendégünk Komzsík Attila, a KETK dékánja és a tábor védnöke
    – bemutatkoznak a Diákhálózat tagszervezetei
  • 10:00 – egyetemi városok és tagszervezetek szerinti ismerkedés
  • 11:00 – előadás: Angyal Titusz – A kovácsmesterség minden bugyráról
  • 13:00 – ebéd
  • 14:00 – csapatok zászlófestése
    – HANDABANDA foglalkozások (népművészeti, kézműves és kreatív média foglalkozások, „pszichosarok”, élő könyvtár)
  • 15:30 – csapatok bemutatkozása
  • 16:00 – csapatjáték
  • 18:00 – vacsora
  • 19:00 – színházi előadás: Gál Tamás- Hogyan ettem kutyát?
  • 21:00 – Impróest
  • utána – buli DJ Petivel

Hétfő (szeptember 7.)

  • 07:00 – ébresztő
  • 07:30 – reggeli torna
  • 08:00 – reggeli
  • 09:00 – előadás: Külföldön tanulás lehetőségei
  • 10:00 író-olvasó találkozó N. Tóth Anikóval és Németh Zoltánnal
  • 11:30 – HANDABANDA foglalkozások (népművészeti, kézműves és kreatív média foglalkozások, „pszichosarok”, élő könyvtár)
  • 13:00 – ebéd
  • 14:00 – csapatjátékok
  • 16:00 – filmvetítés: A rendes ember
  • 17:00beszélgetés Molnár Csaba filmrendezővel és a film színészeivel
  • 18:30 – vacsora
  • 19:00SLAM POETRY est: vendégünk Laboda Róbert és Dékány Niki
  • 21:00 – Táncház a Bicskás zenekarral, Gálik Gáborral és Klaudiával
  • utána – buli DJ Petivel

Kedd (szeptember 8.)

  • 07:00 – ébresztő
  • 07:30 – reggeli torna
  • 08:00 – reggeli
  • 09:00 – előadás: Euro Camino- úton Mariazelltől Csíksomlyóig Lovász Bálinttal és Ambrus Dáviddal
  • 10:00 – előadás: Saróka Liliána – időgazdálkodási minitréning
  • 11:30előadás: Jaroslav Spišiak – Történetek az alvilágról
  • 13:00 – ebéd
  • 14:00 – túra a várhoz – csapatjátékok
  • 18:00 – vacsora
  • 19:00 – kopjafaállítás
  • 20:00 – AVATÁS
  • 22:00 – buli a ZSEB zenekarral
  • utána – buli DJ Petivel

Szerda (szeptember 9.)

  • 6:30 – ébresztő
  • 7:30 – reggeli
  • 8:15 – busz indulása Nyitrára

A programváltozás jogát a szervezők fenntartják!

 

cropped-gimes_header.png